Odkaz na Soustředění s argentinou na facebooku:
https://www.facebook.com/events/733015783561754/

Instruktor+figurant: Václav Hladík
Info k akci, platbám: Lenka Cihelnová

INFO:
Maximální počet přihlášených psů 15! 
Intenzivní trénink obran (sport, ringo, služebka) a poslušnosti pro argentinské dogy.
Zároveň je možnost řešit jakékoliv problémové chování(separační úzkost, agresivita, bázlivost...).
Kemp je určen všem, jak začátečníkům, tak pokročilým :)

I. uzávěrka 30.4.2018. Částka k úhradě 2900,- kč / osoba. 
II. uzávěrka 31.5.2018. Částka k úhradě 3400,- kč / osoba.
druhý pes jednoho majitele 500,- kč.
Další osoba(partner, partnerka) bez psa 1700,-Kč.
V ceně je zahrnut výcvik, ubytování a plná penze (snídaně, oběd, večeře).
Platby posílejte na č. účtu: 2800944199/2010
Do zprávy pro příjemce napište jméno, příjmení účastníka + datum soustředění pro identifikaci platby. Přihláška je platná po připsání platby na účet a zaslání potvrzení o platbě z naší strany.

V případě zrušení účasti z Vaší strany více jak měsíc před začátkem akce - vracíme 50% z ceny, při kratší době peníze bohužel nevracíme.
V případě zrušení akce z naší strany vracíme 100% z částky.

INFORMACE K SOUSTŘEDĚNÍ!
Začínáme ve čtvrtek v 15.00, konec neděle cca 14.00. Hned kolem 17.té hodiny začínají obrany, tak se prosím snažte přijet včas:)
V ceně soustředění je výcvik, ubytování(4-lůžková chatička - každý bude mít svou), plná penze(snídaně, oběd, večeře - cokoliv navíc je možné koupit v kempu a nebo cca 5km je Penny a Lidl + náš obchod chov.potřeb).

Co sebou pro psa: očkovací průkaz, misky, lahev na vodu(PETku), granule(maso), klec nebo přepravku, obojek - klasický i stahovák, krátké+dlouhé vodítko, náhubek, postroj na obrany, pamlskovník+pamlsky(nebo cokoliv na co trénujete), doporučuji psa ošetřit proti klíšťatům, kemp je v lese. Kdo něco z těchto věcí nemá, tak dejte včas vědět, ať to nějak pořešíme:)

Pes, který bude po celou dobu soustředění ubytovaný na chatce musí být zajištěný (klec, přepravka), bez majitele i v jeho přítomnosti. Kemp bohužel možnost mít psa v chatce na volno již nedovoluje. V případě, že zjistíme porušení této podmínky budete ze soustředění ihned vyloučeni bez možnosti vrácení peněz.
A ještě malý dodatek - všichni známe své psy a přebíráme za ně veškerou zodpovědnost, prosím nikdo psa nepouštějte na volno v kempu ani nejbližším okolí. Můžete mít sice nekonfliktního psa, ale to nemusí platit u všech. Předejdeme tak případným nedorozuměním.

Těšíme se na Vás:)