Jsme výhradním dovozcem pomůcek pro výcvik psů "Z Polytanu SK" pro Českou republiku.
​Na český trh jsme s touto značkou přišli v roce 2012 pod hlavičkou 4DOGS.CZ,
od 2/2016 nově pod Guamani.cz.

Zavedená značka slovenského výrobce výcvikových pomůcek nejvyšší kvality jejíž produkty jsou vyvíjeny ve spolupráci s nejlepšími světovými reprezentanty sportovní a služební kynologie. Výroba těchto produktů je v souladu s moderními poznatky z kynologie a klade nejvyšší důraz na kvalitu, použité materiály a funkčnost při zachování příznivé ceny.

Velmi často je používán "ringo" materiál v nejvyšší kvalitě z francouzské produkce. Tato vysokopevnostní látka byla původně vyvinuta pro "Mondioring" obleky na celotělové kousání. Látka je velmi pevná, psům v tlamě neklouže, poskytuje figurantům výbornou ochranu a dostatečný komfort. Psům umožňuje plný zákus
a nedochází k poranění dásní. Použitý ringo materiál je kvalitnější oproti konkurenčním výrobkům na našem trhu.

Díky tomu si "Z Polytanu SK" v České republice získává stále více zákazníků.

Jsme výhradním dovozcem této značky do ČR. 

PEŠEK BULLSPORT 25x6 cm

Nejkvalitnější pešek na českém trhu! Je navržen a vyroben speciálně pro psí sporty (bull sporty), ale toto nevylučuje jeho využití i při jiných v jiných oblastech kynologie. Použitý materiál a technologie výroby umožňuje maximální zatížení při tréninku a soutěžích. Způsob zpracování a zesílené šití naprosto vylučují možnost vytržení poutka. Pešek byl navržen ve spolupráci 4dogs.cz-dog school a Z Polytanu SK.

Pešek z velmi kvalitní ringové látky. Látka obsahuje menší množství silonu než u podobných konkurenčních výrobků. Použitý materiál je látka z francouzské produkce. Je velmi pevná, pro psa příjemná na skus. Zajišťuje psům jistý a pevný zákus.


Za možnost zveřejnit tyto fotografie děkujeme Anetě Jungerové - http://www.aneta-foto.com/
Na bull sporty je velice často využívána i levnější varianta Pešek ring classic(viz.sekce Poslušnost).